تبلیغات
دختر آفتاب - ملارد
دختر آفتاب

من آب شدم سراب دیدم خود را دریا گشتم حباب دیدم خود را آگاه شدم تمام من غفلت بود بیدار شدم به خواب دیدم خود را

به نام حق

حتما دیگر با این همه سر و صدا متوجه شده اید که باز دوباره غرب ایران را تهدید به حمله مسلحانه کرده است البته این قضیه تازگی ندارد اما این دفعه قضیه کمی متفاوت است اول اینکه این تهدید انگار جدی تر است دوم اینکه خاورمیانه امروز خاورمیانه جدیدی است سوم اینکه ایران نقش پر رنگ تری از دیروزش در دنیا دارد چهارم هم دست آویز مسخره غرب یعنی گزارش آژانس انرژی اتمی است .

قبل از این تهدید هم تهدید به ترور سردار سلیمانی فرمانده بزرگ سپاه قدس (شاخه بین المللی سپاه پاسداران) کردند بهتر است بدانید که سردار سلیمانی از مهره های موثر ایران در منطقه است و در حال حاضر هم بعید می دانم ایشان در ایران زندگی کنند سرداری که به شهید زنده معروف است و شیمون پرز رئیس اسرائیل درباره ایشان گفته است: خاورمیانه روی انگشت اشاره ژنرال سلیمانی می چرخد.

طبیعتا مسئولان جمهوری اسلامی ایران باید موضع بگیرند در برابر این تهدید ها کاری که رهبر در دانشگاه افسری امام علی انجام داد و اتفاقا خیلی هم محکم و مقتدر نه فقط موضع گرفت بلکه تهدیدشان هم کرد! که انصافا خیلی خوب این کار را انجام داد خب قاعدتا نفر بعدی باید رئیس جمهور باشد که موضع می گیرد دیگر اما نفر بعد یک سید دوست داشتنی لبنانی بود : سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان که خیلی عالی و قاطع و مطمئن موضع گرفت (( ایران قوی است ایران مقتدر است ایران متحد است ایران رهبری دارد که در عالم نظیر ندارد چه کسی جرات دارد جنگ دیگری بر ایران تحمیل کند؟))

انصافا نگاه کنید که طرف لبنانی است و این طور موضع می گیرد و تهدید می کند آن وقت تا این لحظه رئیس جمهورمان حتی شبیه این سخنان را هم هنوز نزده

قابل توجه آن دسته از برادرانی که خودشان را نژاد برتر می دانند و رگ پارسی شان یک متری ورم کرده است سکوت می کنند و تماشا. الان وقت دفاع از ایران است و هرکسی یک جوری به این خاک ارتباط پیدا می کند باید طبق وظیفه از ایران دفاع کند . چه کسی جرات دارد جنگ دیگری بر ما تحمیل کند؟ آمریکا ؟ فرانسه ؟ اسرائیل ؟ انگلیس؟

ما به هر حال به عنوان یک ایرانی در برابر هر هجومی ایستاده ایم و خواهیم ایستاد و منتظریم که یک اتفاقی بیافتد و این را ثابت کنیم و خیلی مشتاقیم توان نیروهایمان را نشان بدهیم آماده ایم تا تحت رهبری شخصی به نام سید علی خامنه ای کشور دشمنمان را به آتش بکشیم

دشمنان بدانند ....

   


نوشته شده در یکشنبه 22 آبان 1390 ساعت 09:18 ب.ظ توسط دختر آفتاب نظرات | |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت